promptery.pl Datavideo DVP-100

Zdalne zarządzanie prompterem
DATAVIDEO

bezprzewodowa obsługa prompterów Datavideo

Urządzenie pozwala na zdalną obsługę (na odległość) prompterów z serii Datavideo. Z dowolnego komputera lub telefonu czy tabletu można wprowadzić tekst do promptera, przygotwać play listy, edytować tekst na żywo, uruchamiać dodatkowe funkcje promptera, zwiększać i zmniejszać tekst etc. Równocześnie można sterować prompterem na zasadzie - tekst przewija się szybciej i wolniej etc.


UWAGA! Dotyczy to tylko promptera  z tabletem do małych kamer i lustrzanek oraz promptera do średnich kamer wyposażonego w iPAD PRO 12.9. Jest to opcja wynajmu z dopłatą 199 zł netto. Prompter ten znajdziesz <<tutaj>>

Specyfikacja

Datavideo DVP-100

Urządzenie Datavideo DVP-100 jest zdalnym systemem służącym do obsługi prompterów pracujących z oprogramowaniem DV Studio Pro (oprogramowanie jest bezpłatne na iOS, nasze urządzenia mają już zainstalowane to oprogramowanie).  Urządzenie po uruchomieniu tworzy własną sieć WiFi, do której podłącza się tablet lub komputer z systemem operacyjnym iOS /Android /Windows/Mac. Po podłączeniu się do sieci i otworzeniu przeglądarki internetowej łączmy się bezpośrednio z prompterem. Następnie możemy wprowadzać tekst, edytować go przewijać, odtwarzać, zwalniać i przyspieszać, wgrywać pliki z tekstem.

Właściwości urządzenia

 • możliwość zarządzania kilkoma prompterami w studio maksymalnie 8 szt.
 • zdalna kontrola urządzeń poprzez podanie IP
 • wymagana jest typowa przeglądarka internetowa Chrom, Firefox, Safari
 • wbudowany edytor testów
 • teksty mogą być przechowywane na urządzeniu DVP-100 lub na tablecie
 • możliwość pełnej kontroli promptera poprzez kilka urządzeń równocześnie (czyli np. na komputerze tworzymy teksy, telefonem kierujemy prompterem - przyspieszanie, czy zwalnianie, a na tablecie podłączonym do promptera wyświetlamy teksty.
 • Sieci WiFi dual band

Jeżeli szukasz promptera zapraszamy:

 1. Prompter do małych kamer i lustrzanek
 2. Prompter do średnich kamer 
 3. Profesjonalny prompter 
 4. Prompter sceniczny
TOP